U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
Doe jij de opleiding Communicatie, Commerciële Economie of Online Marketing en wil je meer ervaring opdoen op het gebied van Content Creation? En ben jij een enthousiaste, leergierige en zelfstandige student? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Als stagiair(e) doe je praktijkervaring op en houd je je voornamelijk bezig met de content creatie van onze verschillende webshops en websites.
Er is binnen deze stage veel ruimte voor eigen initiatief en je draait mee als volwaardig content creator van Toplock. Het is van belang dat je zowel in teamverband als zelfstandig aan onze projecten kunt (mee)werken, maar uiteraard zullen we je hierin ook begeleiden.
Toplock is van origine een beveiligingsbedrijf (sloten en inbraakpreventie). Sinds 2008 hebben wij ons volledig gefocust op de online verkoop van veiligheidssloten. Het huidige bedrijf Toplock bestaat uit 3 verschillende webshops www.toplock.nl, www.veiligwonenwinkel.nl, www.borglocks.nl
Met wie ga je werken bij Toplock?
Het bedrijf Toplock heeft 4 tot 6 personen in dienst. In het magazijn werkt Aalt. Op kantoor werk je samen met Gerjanne en Daniek (voornamelijk met Daniek). Daarnaast werken er enkele ICT-ers in het buitenland en 2 tot 3 scholieren op de achtergrond.
Jouw profielVoor deze stage zijn we op zoek naar iemand met de volgende eigenschappen:
Herken jij jezelf in dit profiel? Dan nodigen we je graag uit te solliciteren naar deze stageplek!
Je zal je tijdens deze stage o.a. bezighouden met onderstaande werkzaamheden:
De stagevoorwaarden
Interesse?
Ben je enthousiast om bij ons aan de slag te gaan? Neem dan direct initiatief! Voor informatie over deze vacature of de sollicitatieprocedure kan je contact opnemen met Daniek de Groot (stagebegeleider) via Daniek.degroot@icloud.com.
We kijken uit naar je sollicitatie en willen graag kennis met je maken!