M&C oplegslot met knop + Condor (5x) SKG***

Lees meer

Beschrijving

Je kan bij de 'beschikbare opties' per cilinder aangeven in welke maten hij geleverd moet worden. Ook kan er gekozen worden voor een knop of andere functie.


M&C Condor cilinders

De M&C Condor cilinder is voorzien van een SKG*** keurmerk en bestaat uit een hardstalen brug, waardoor inbrekers niet gemakkelijk kunnen inbreken. Door het SKG keurmerk is het oplegslot beveiligd tegen kerntrekken, de slagmethode, boren, openpikken en de impressietechniek

De M&C Condor is tweezijdig te bedienen, doordat hij standaard voorzien is van een nood- en gevarenfunctie. Dit kan ook als er een sleutel in de andere kant van de cilinder zit. De sleutels van de M&C Condor kunnen niet zomaar gekopieerd worden, doordat ze voorzien zijn van een certificaat. Dat is een veiligheidscertificaat, waarmee je alleen bij een geautoriseerde dealer sleutels en/of cilinders kunt bij laten maken. De sleutels zijn ook extra beveiligd, doordat ze een verhoogd profiel hebben.


M&C oplegslot met knop

Het M&C oplegslot met knop is geschikt voor naar binnendraaiende deuren en leverbaar in draairichting 1 (links) en 2 (rechts). Het slot is uniek, zwaar en solide en heeft een SKG** keurmerk. Wat betekent dat het een hoge inbraakwering heeft. Aan de binnenzijde van het slot zit een knop en aan de buitenzijde een cilinder. De slotkast en sluitkom zijn van metaal zwart. Daarnaast beschikt het oplegslot over een verstelbare doornmaat, rol- en hulpschoot opvang en een instelbare tonrolschoot.

Het oplegslot is voorzien van bedieningsgemak, doordat het een één-hands-bediening is en automatisch vergrendeld. De voordeur trek je dan zonder sleutel achter je dicht, terwijl de deur toch vergrendelt, wat voor een nog betere inbraakwering zorgt. Ook heeft het een speciale rolschoot in plaats van een dagschoot functie. Deze functie zorgt ervoor dat je gemakkelijk jouw woning in en uit kan lopen en het slot soepel blijft werken. Daarnaast is het een voordeel dat het oplegslot eenvoudig te vervangen is, doordat het slot speciaal ontworpen is voor het vervangen van de meest voorkomende oplegsloten. Het slot is namelijk iets groter dan de andere oplegsloten en valt daardoor over de gehele plek van het oude slot. Zo hoef je jouw deur niet nog een keer te verven en geen nieuw gat voor de rimcilinder te boren. Ook is het zo dat als je de speciale rolschoot inschakelt je niet buitengesloten kan worden, wat bij andere oplegsloten wel zo is.

Verder is hij geschikt voor voordeuren met een deurdikte van 37 tot 70 mm. De doornmaat is verstelbaar van 50 tot 80 mm, waardoor hij voor bijna alle deuren geschikt is. Daarnaast wordt hij standaard met 7 Condor sleutels geleverd en eventueel ook met veiligheidsrozet voor aan de buitenzijde, als je hiervoor gekozen hebt. Hierdoor is jouw woning optimaal beveiligd. Bij dit oplegslot is gelijksluiting mogelijk.

Plus- en minpunten

  • Moeiteloze vervanging
  • Zware inbraakwering
  • Automatisch vergrendeld
  • Bedieningsgemak
  • Optimale afstelling
  • Gelijksluiting

In de doos zit

  • M&C oplegslot met knop SKG** Condor
  • 5 Condor cilinders SKG***
  • Sluitkom
  • 7 sleutels standaard
  • Standaard rozet
  • Kerntrekrozet (indien gekozen)
  • Montagemateriaal
  • Montagehandleiding

Specificaties

Beveiligd tegen
Kerntrekken
Klopsleutelmethode
Lockpicken
Veiligheidsinformatie
Inbraakwerend
SKG SKG 3 sterren
Politie Keurmerk Veilig Wonen
Productkenmerken
Kleur(en) Nikkel
Materiaal Messing
Maatvoeringen
Productlengte Standaard 32/32
Retourneren
Retourrecht ja
  • Merk: M&C
  • Model: Oplegslot Condor+5cil.
  • € 517,01

  • Excl. BTW: € 427,28

Meer informatie Meer informatie

Meer informatie Meer informatie

Meer informatie Meer informatie

Meer informatie Meer informatie

Meer informatie Meer informatie

Meer informatie Meer informatie

Meer informatie Meer informatie


Advies nodig?

Bel 085 060 09 91 of stuur
een bericht

Wij helpen u graag met al uw vragen!

Gerelateerde producten