U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
Je kunt bij de 'beschikbare opties' per cilinder aangeven in welke maten hij geleverd moet worden. Ook kan er gekozen worden voor een knop of een bepaalde functie.
De M&C Condor cilinder is beveiligd tegen boren, openpikken, kerntrekken, de slagmethode en impressietechniek. Daarnaast is dit slot voorzien van een SKG*** keurmerk en bestaat het ook nog eens uit een hardstalen brug, waardoor het voor inbrekers bijna onmogelijk is om in te breken.
De M&C Condor is standaard voorzien van een nood- en gevarenfunctie. Daardoor is deze cilinder tweezijdig te bedienen, zelfs wanneer er een sleutel in de andere zijde van de cilinder zit. De sleutels van de M&C Condor zijn voorzien van een certificaat, waardoor ze niet zomaar gekopieerd kunnen worden. Deze zijn ook extra beveiligd door middel van een verhoogd profiel. Bij elke set wordt een veiligheidscertificaat geleverd, waarmee je alleen bij een geautoriseerde dealer sleutels en/of cilinders kunt laten bijmaken.
Het M&C oplegslot met knop is een uniek, zwaar solide slot en heeft een zware inbraakwering, dankzij het SKG** keurmerk. Het oplegslot is geschikt voor naar binnendraaiende deuren en is beschikbaar in draairichting 1 (links) en 2 (rechts). Aan de binnenzijde van het slot zit een knop en aan de buitenzijde een cilinder. De slotkast en sluitkom zijn van metaal zwart. Daarnaast beschikt het oplegslot over een verstelbare doornmaat, rol- en hulpschoot opvang en een instelbare tonrolschoot.
Ook heeft het een speciale rolschoot in plaats van een dagschoot functie. De speciale rolschoot zorgt voor een soepel sluitend slot en dat je makkelijk en geruisloos in en uit kunt lopen als je even buiten bezig bent. Het oplegslot is voorzien van bedieningsgemak, doordat het een één-hands-bediening is en automatisch vergrendeld. De voordeur trek je zonder sleutel achter je dicht. Dit is zeer veilig, want de deur wordt hiermee ook direct vergrendeld om een inbraak te voorkomen. Ook is het voordeel dat als je de speciale rolschoot inschakelt kan je ook niet buitengesloten worden. Het oplegslot is eenvoudig te vervangen, doordat het slot speciaal ontworpen is voor het vervangen van de meest voorkomende oplegsloten. Zo is hij iets groter en valt het oplegslot dus over de hele plek van het oude slot. Hierdoor hoef je geen nieuw gat voor de rimcilinder te boren en jouw deur niet nog een keer te schilderen.
Verder is hij geschikt voor voordeuren met een deurdikte van 37 tot 70 mm. De doornmaat is verstelbaar van 50 tot 80 mm, waardoor hij voor bijna alle deuren geschikt is. Daarnaast wordt hij standaard met 3 Condor sleutels geleverd en eventueel ook met veiligheidsrozet voor aan de buitenzijde, als je hiervoor gekozen hebt. Hierdoor is jouw woning optimaal beveiligd.
Bel 085 060 09 91 of stuur een bericht
€ 644,95
€ 94,95
€ 284,35
€ 189,90
€ 379,80
€ 474,75
Welke cilinderslot afmeting heb je nodig?
De kleinste afmeting van een anti kerntrek cilinder SKG*** is 32mm. Deze kan worden verlengd in stappen van 5mm. Bij een deur van ongeveer 4cm dik, voldoet een cilinder met een afmeting van 32mm/32mm.
X -zijde cilinder tot het boutgat (= midden van de cilinder)
Y -zijde cilinder tot het boutgat
Hoe kies je de juiste M&C cilinder maat?
Voorbeeld 1. Is je huidige cilindermaat 30mm/30mm? Kies dan bij M&C voor cilindermaat 32mm/32mm. Het is toegestaan dat de cilinder maximaal 3mm uit het beslag uitsteekt.
Voorbeeld 2. Is je huidige cilindermaat 45mm/30mm? Kies dan bij M&C voor cilindermaat 42mm/32mm. Hierbij valt je cilinder iets weg in het beslag. Als je M&C cilindermaat 47mm/32mm kiest dan steekt deze 2mm uit.
Je kunt dus zelf kiezen om de cilinder iets te laten uitsteken of weg te laten vallen in het beslag. Kijk hierbij ook hoe je huidige cilinder valt.
Als de maten niet in het keuzenmenu staan dan kan je de maten (X en Y) omdraaien.
Verkrijgbare maten van halve M&C cilinders.
De maat van X-zijde is altijd 10mm.
De maat van Y-zijde kan (in stappen van 5mm) variëren van 32mm t/m 77mm.
Beschikbare maten: 32mm/10mm, 37mm/10mm, 42mm/10mm, 47mm/10mm, 52mm/10mm, 57mm/10mm, 62mm/10mm, 67mm/10mm, 72mm/10mm, 77mm/10mm
Een cilinderslot met een knop?
Je kunt ook kiezen voor een cilinder met een knop aan één zijde van een deur. Je kan dan (bijv. bij een noodsituatie) zonder sleutel het slot bedienen.
Let op! Als je een cilinder met knop voor een buitendeur bestelt, dan zit de knop altijd aan de binnenzijde (Y-zijde op de tekening) van de cilinder. Kies dan voor “Knop op tweede genoemde maat”
Let op! Als je een cilinder met knop voor een inpandige deur bestelt, kan de knop aan de binnen- en buitenzijde zitten. Kies dan voor “Knop op eerst genoemde maat” of “Knop op tweede genoemde maat”. Afhankelijk aan welke kant de knop moet zitten.
Om de draairichting van een oplegslot te bepalen moet je aan de binnenzijde van de deur gaan staan. Dan bekijk je aan welke kant het oplegslot geplaatst moet worden, is dit aan de rechterzijde dan kiest u voor 'Rechts (draairichting 1)'. Komt het oplegslot aan de linkerzijde dan kies je voor 'Links (draairichting 2)'
Een kerntrekrozet is beveiligd tegen inbraak van het veel gebruikte kerntrekken. Het voordeel van een kerntrekrozet is dat de inbreker van een afstand al ziet dat hij de kerntrekmethode niet hoeft te proberen. Zo voorkom je dus een inbraak en daarnaast ook erg veel schade. Wij adviseren altijd om een kerntrekrozet erbij te bestellen.